MEDNARODNA TEKMA V NEM?IJI

2010-02-04

ODLI?EN NASTOP MLADE POSTONJSKE STRELKE NA MEDNARODNEM TEKMOVANJU V STRELJANJU S STANDARNO ZRA?NO PUŠKO NA MEDNARODNI TEKMI V MUCHNU. NATALIJA OTONI?AR JE V MLADINSKI KONKURENCI MED 81 STRELKAMI IZ 49 DR??AV ZASEDLA ODLI?NO 6 MESTO Z 396 KROGI OD MO??NIH 400 KROGOV IN SEUVRSTILA V FINALE KJER NASTOPA 8 NAJBOLJŠIH TEKMOVALK. DOBRO JE NASTOPILA TUDI DRUGA POSTONJ?ANKA ŠPELA KRANJEC KATERA JE NASTRELJALA 386 KROGOV. NATALIJA SE JE EDINA OD SLOVENSKIH STRELCEV UVRSTILA V FINALE ?E PRAV SO NASTOPILI ?LANI, ?LANICE MLADINCI IN MLADINKE TAKO S PUŠKO KOT Z ZRA?NO PIŠTOLO.