mladinka bolj??a od ?lanic

2009-11-28

vV soboto 28.11.2009 je SD Trbovlje izvedlo v Ljubljani 2. Odprto kontrolno tekmo v streljanju z standard zra?no puško, kjer se dosegajo norme za dr??avno prvenstvo in izbor za dr??avno reprezentanco. Na tekmovanju so nastopile tri mladinke iz SD Postojna in dosegle naslednje uvrstitve.

Pri mladinkah je zmagala NATALIJA OTONI?AR z 394 krogi in edina med ??enskami dosegla v posamezni seriji 100 krogov, ŠPELA KRANJEC je bila 7 z 384 krogi in ??IVA MUHI? 9 z 376 krogi. Natalija je imela boljši rezultat kot ?lanice. Za uspeh ji ?estitamo.