zmaga kadetinj

2009-11-19

7.11.2009 je SD iz Hotinje vasi pri Ra?ah izvedlo mednarodno tekmo v streljanju z zra?nim oro??jem.Na tekmovanju so nostopili strelci iz 6 dr??av. SD Postojno so zastopale kadetinje NATALIJA OTONI?AR, ??IVA MUHI? in ŠPELA KRANJEC v mladinski kategoriji ter premo?no zmagale z NOVIM DR??AVNIM REKORDOM 1168 krogov, kar je tudi izena?en dr??avni rekord Slovenske mladinske ekipe. Med posameznicami sta se v finale 8 najboljših strelk uvrstile edini Slovenki Natalija in ??iva in v kon?ni uvrstivzi je NATALIJA zasedla drugo mesto z osebnim rekordom 395 ??IVA pa 8 mesto z 389 krogi. Star kadetski rekord je vzdr??a le sedem mesecev. Dekleta napovedujejo tudi nov mladinski rekord v naslednjem letu.