dr??avni rekord kadetin

2009-03-31

V nedeljo je bilo v izvedbi Mestne strelske zveze Ljubljana 5. turnir dr??avne lige za kadete v streljanju s standardno zra?no puško. Ekipa SD Postojna v sestavi ŠPELA KRANJEC, NATALIJA OTONI?AR in ??IVA MUHI? so odli?no nastopile osvojile posamezno  1. mesto ŠPELA z 385 krogi, 2. mesto ??IVA z 383 krogi in 3. mesto NATALIJA z 381 krogom. Ekipa je zasedla 1. mesto in osvojila naslov POKALNIH ZMAGOVALK SLOVENIJE  RPI KADETIH isto?asno pa so postavile NOV DR??AVNI REKORD ZA KADETINJE , kateri je 1149 krogov. Stem so popravile 13 let star rekord SD Kamnik ki je bil 1135 krogov.

Pri pionirjih je ekipa zasedla 3. mesto med 17 ekipami koliko jih je tekmovalo v Pokalu Slovenije. Ekipo so sestavljali UROŠ RADOSAVLJEVI?, BORUT DRAGANI? in MIHA GROSSI.