dr??avno ??olsko prvenstvo

2008-03-17

15.3.2008 je bilo v Ljubljani dr??avno šolsko prvenstvo v streju z serijsko zra?no puško za osnovne in srednje šole. Ponovno so bili v ospredju strelci iz Postojne, tako je ekipa deklic OŠ m.Vilhar zasedla 3. mesto, ekipa dijakinj SŠC Postojna pa je ??magala z 1082 krogi in tako premagala drugouvrš?eno ekipo iz gimnazije Ljutomer za 43 krogov. Med posameznicami so bile ŠPELA KRANJEC 2 z 367 krogi, NATALIJA OTONI?AR 4 z 361 krogi in KARMEN PRODANOVI? 5 z 354 krogi.