Regijsko ??olkso prvenstvo 2008

2008-02-06

SD Postojna je 6.2.2008 izvedla regijsko prvenstvo za osnovne in srednje šole v streljanju s serijsko zra?no puško. Na dr??avno prvenstvo so se uvrstili pri starejših de?kih OŠ Antona Globo?nika Postojna, med posamezniki pa Bojan Lampreht ml iz Vrhnike in ??iga Kranjec iz M. Vilkhar Postojna. Pri starejših deklicah pa ekipa M. Vilharja iz Postojne. Med dijaki je zmagala ekipa gimnazcije iz Idrije, med posamezniki pa Maj Pirih Idrija. Pri dijakinjah pa je zmagala ekipa šolskega centra Postojna (Prodanović, Kranjec, Otoni?ar). Ta ekipa je tudi imela najboljši rezultat med vsemi nastopajo?imi - 1088 krogov.

Dr??avno prvenstvo bo 15.3.2008 v Ljubljani.